Anti Social Social Club

Anti Social Social Club

Kiedy w Stanach Zjednoczonych powstawała marka Anti Social Social Club, streetwear święcił swoje największe triumfy, a jego fenomen stał się nawet celem socjologicznych badań. ASSC doskonale więc trafiła w realia rynku i zapotrzebowanie klientów na nowości, na coś unikalnego, świeżego, fantastycznego w swojej niedostępności, a jednocześnie bliskiego ze względu na prostotę projektów i hołd minimalizmowi. Od swojego powstania w 2015 roku marka ASSC podjęła współpracę z wieloma innymi firmami z branży oraz znacznie ewoluowała. Limitowane produkty stały się bardziej ludzkie i przystępne, chociaż zachowały swoją wyjątkowość i ekskluzywność, ciesząc oko miłośników mody i pasjonatów swobodnego ubioru bez ograniczeń. Część z nich możecie kupić teraz w Hypecenter, zapoznając się z pełną ofertą w kategorii produktów ASSC i wybierając ten, który najlepiej zobrazuje to, kim i jacy jesteście.

Każdy element garderoby służy konkretnemu celowi, osłanianiu jakiejś części ciała, zapewnianiu ciepła lub ochrony przed deszczem, śniegiem czy innymi zjawiskami pogodowymi. Gdyby zapytać projektantów czołowych marek ubrań (tych służących do codziennego chodzenia a nie przeznaczanych na specjalne okazje jak uroczystości czy różne ceremonie) o to, co nimi kieruje podczas tworzenia nowych projektów i wzorów, odpowiedź byłaby jedna: wygoda użytkowania.

Ciuchy ASSC – Bluzy, Koszulki

Ta sama zasada przyświeca ciuchom z serii ASSC, które oferujemy w swoim sklepie. Z jednej strony wiemy, że to znana marka o wyrobionej renomie, która słynie z doskonałej jakości produktów szytych w limitowanych edycjach. Z drugiej wiemy również, jak wielką wagę przykładacie Wy, nasi klienci, do tego co nosicie na co dzień i czym takie ubrania powinny się charakteryzować. Anti Social Social Club to marka odpowiadająca współczesnym standardom mody, doskonale wpasowująca się w nurty nowoczesnego ubioru, słuchająca swoich klientów i tworząca coraz to nowsze modele bluz czy koszulek, które zachwycają noszące je osoby  (i tę bardziej świadomą część otoczenia). W naszym sklepie staramy się więc dopasować jej ofertę do Waszych potrzeb, sprowadzając te produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem i to mimo wcale nie takich niskich cen.

 

Nasza oferta produktów z kategorii ASSC opiera się na dwóch podstawowych elementach: klasycznej bluzie, czyli sztandarowym modelu o klasycznym kroju i wyeksponowanym na lewej piersi napisem rozwijającym ten skrót oraz na koszulkach w stylu t-shirt w dwóch wariantach. Pierwszy to kopia wzoru z bluzy z małym logiem po lewej stronie, drugi eksponuje napis na całej powierzchni, czyniąc koszulkę unikatem dostrzeganym z daleka. Nosząc ją masz pewność, że każdy znający się na modzie lub choć trochę zainteresowany współczesnymi trendami odzieżowymi od razu ją rozpozna.

Co cechuje produkty Anti Social Social Club oprócz markowego pochodzenia? Oczywiście doskonała jakość i to zarówno w kwestii dobranych materiałów, ale również wykończenia. W kategorii ubrań od ASSC nie ma miejsca na produkty z jakimikolwiek defektami czy niedoróbkami, nawet ukrytymi na pierwszy rzut oka i nie do zauważenia również przy dłuższym noszeniu. ASSC jest absolutnym minimum w szafie każdego szanującego się streetwearowca, który chce się wyróżnić i odznaczyć w szarym tłumie. Markę wypromowały światowe sławy z branży muzycznej i sportowej, a Instagram pęka od fotek dumnych posiadaczy produktów z tym logo, które są przecież piekielnie trudno dostępne, szalenie drogie i przez to tak wyjątkowe. Dlaczego i Ty nie miałbyś dołączyć do tego grona?

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników