Jesteś tutaj: O nas

O nas

HypeCenter od ponad 10 lat prowadzi kursy i szkolenia BHP: szkolenia wstępne BHP, szkolenia okresowe BHP, szkolenia BHP dla nauczycieli, szkolenia z zakresu prawa pracy, szkolenia z pierwszej pomocy oraz szkolenia przeciwpożarowe . W naszej ofercie znajdują się również szkolenia warsztatowe, w tym seminaria z zakresu profilaktyki chorób zawodowych, m.in. dobra emisja hałasu i ergonomiczne warsztaty w miejscu pracy. Prowadzimy również profesjonalne szkolenia do 1 kV (zarządzanie i eksploatacja), a także szkolenia z bezpiecznej pracy na wysokości (budownictwo wysokościowe).

HypeCenter BHP w Rybniku organizuje szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników służb BHP. Organizuje kursy dla inspektorów pracy socjalnych zakładów pracy, kursy BHP dla osób kierujących pracownikami, a także dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach: inżyniersko-technicznym, administracyjno-biurowym, pracowniczym, placówkach medycznych i oświatowych.

Cechuje nas elastyczność, szybkość działania, terminowość i co najważniejsze - kompleksowość usług. Szkolenia BHP już nigdy nie będą nudne.

Wszystkie szkolenia i kursy BHP są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, przeszkolonych merytorycznie i pedagogicznie. Dzięki dużej liczbie wykładowców możemy dostosować szkolenie do naszych klientów i przeprowadzić je zgodnie z wymaganiami klientów.

Szkolenia BHP z HypeCenter

SZKOLENIA BHP DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOICH PRACOWNIKÓW